Avatar: The Way of Water v Cinema City!


Užijte si Avatar: The Way of Water ve speciálních formátech!

Posuňte svůj divácký zážitek při sledování pokračování veleúspěšného Avatara ještě o kousek dál. Objevujte všechny speciální formáty, ve kterých budeme Avatar: The Way of Water promítat, jejich popis s vysvětlením naleznete níže:

IMAX

IMAX je považován za nejlepší 3D zážitek na světě, který posunuje sledování na novou, vyšší úroveň. Film Avatar: The Way of Water navíc byl natočený přímo na speciální IMAX kamery, tudíž bude jako stvořený pro obrovské IMAX plátno, které je největší v celé České republice.

Kina IMAX se nachází v Cinema City Flora.

4DX

S technologií 4DX budete mít možnost vyzkoušet speciální efekty - v sále může zavanout vítr, padnout mlha, od stropu uhodí blesk nebo může i zapršet. Do děje Vás ještě více vtáhnou nejrůznější vůně, a k tomu bude Vaše sedačka pohybově v synchronizaci s tím, co se děje na plátně. Při sledování Avatara se tak budete v kombinaci těchto efektů cítit, jako byste Vy sami na "Torukovi" přelétali oceány Pandory.

Kina 4DX se nachází v Cinema City Chodov, Nový Smíchov, Olympia Brno a Plzeň Plaza.

VIP

V ceně VIP vstupenky máte neomezenou konzumaci teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojů. Užijte si příjemnou večeři v útulném lobby a sledujte film z kožených a polohovatelných sedaček.

VIP se nachází v Cinema City Chodov.

HFR 3D

Jedná se o speciální 3D technologii dvojnásobného počtu snímků za vteřinu oproti běžným formátům 3D. Přesněji je to 48 snímků za vteřinu namísto standardních 24 snímků za vteřinu. Doposud nepoznaná ostrost obrazu, přirovnávaná k realitě, jak ji skutečně vidí a vnímá lidské oko.

3D

3D film umožňuje spatřit natočené scény nikoli ploše, ale v celé jejich hloubce. Při sledování filmu ve 3D je třeba mít speciální 3D brýle, které si můžete zakoupit ke vstupence a obdržíte je před vpuštěním do sálu kina.

Upozornění:

Film Avatar: The Way of Water obsahuje několik pasáží s blikajícím světlem, což může mít vliv na osoby náchylné k fotosenzitivnímu onemocnění.