DOČASNÉ UZAVŘENÍ

KDY OTEVŘEME?

Určitě již brzy!

Vedení Cinema City se ale rozhodlo prozatím znovuotevření svých kin odložit. Kvůli aktuální situaci a omezením, nedokážeme divákům dodat takový filmový zážitek, na který jsou u nás zvyklí. Nicméně naši experti situaci bedlivě sledují a jakmile vyhodnotí, že k otevření multiplexů nadešel vhodný čas, budete informováni jako první! Sledujte proto naše sociální sítě.

Těšíme se na další společné filmové zážitky, které nás již brzy čekají.

Pro úplné oficiální vyjádření společnosti klikněte ZDE.

 


 

ODPOVĚDI NA VAŠE DOTAZY

  • Pro prodloužení dárkových poukázek kontaktujte náš zákaznický servis po znovuotevření našich kin a platnost vám bude obratem prodloužena.

  • V pondělí 11. května svá kina prozatím neotevřeme. Přesný termín znovuotevření zveřejníme s předstihem na sociálních sítích a na našem webu.

  • Vstupenky zakoupené na pokladně kina budete moci vrátit až po znovuotevření našich kin. Vstupenky bude nutné vrátit na pokladně stejného kina, kde byly zakoupeny a pro vrácení částky bude nutné se prokázat fyzickou vstupenkou.

  • V případě vstupenek zakoupených on-line na www.cinemacity.cz kontaktujte náš zákaznický servis po znovuotevření našich kin. Částka vám bude vrácena včetně manipulačního poplatku.

  • Členům Cinema City CLUBu bude členství prodlouženo o stejné období, během kterého jsou naše kina uzavřena.

 

 

Aktuality o vývoji situace a informace o posunu filmových premiér sledujte na našich sociálních sítích:

Facebook
Instragram