MARATON NOMINOVANÝCH FILMŮ

KOUKEJTE VÍC, PLAŤTE MÍŇ

Užijte si jedinečný filmový maraton v Cinema City s filmy nominovanými na nejlepší film roku od 31. ledna do 16. února. Zakupte si voucher na maraton na dva nebo na tři filmy posle vašeho výběru a při nákupu vstupenek na konkrétní film zadejte váš jedinečný kód v posledním kroku platby.

NÁKUP VOUCHERU NA MARATON

  • Vybrat si můžete z několika různých druhů voucherů v závislosti na vybraném regionu a počtu filmů, které chcete zhlédnout v rámci této maratonské akce. Po zakoupení voucheru obdržíte do e-mailu jedinečný kód, díky kterému budete následně moci zakoupit cenově zvýhodněné vstupenky na vámi vybrané filmy.

UPLATNĚNÍ VOUCHERU

  • Po zakoupení voucheru si vyberte film z naší maratonské nabídky, vyberte si kino a čas projekce a zvolte "Nákup vstupenek". Vyberte si typ vstupenky, řadu a místo v sále a v posledním kroku platby uplatněte kód, který jste obdrželi v potvrzovacím e-mailu. Po zadání kódu vám bude odečtena cena vstupenky a systém vám umožní dokončení transakce.

 

MARATONSKÁ FILMOVÁ NABÍDKA

 

 


FORD VS. FERRARI


KRÁLÍČEK JOJO


JOKER


MALÉ ŽENY


1917


TENKRÁT V HOLLYWOODU


PARAZIT


JUDY

MOHU Maraton VOUCHER NA 2 FILMY UPLATNIT NA JEDEN FILM PRO SEBE A DRUHÝ pro kamaráda?
Ano. Je ale třeba, aby se časy promítání filmů nepřekrývaly a tituly těchto filmů nebyly stejné.

MOHU SI Maraton VOUCHER ZAKOUPIT ONLINE A UPLATNIT NA POKLADNĚ KINA?
Samozřejmě, stačí našim zaměstnancům na pokladně nadiktovat kód Vašeho voucheru a vstupenky na film jsou Vaše.
Vouchery na Maraton (dále jako "vouchery") nominovaných filmů společnosti Cinema City Czech je možné zakoupit pouze on-line na stránce www.cinemacity.cz/maraton

Voucher na maraton je možné využít pouze v období od 1. 2. do 16. 2. 2020 v síti multikin Cinema City Czech a to pouze na vybrané filmy z nabídky Maratonu nominovaných filmů. Nabídka se skládá pouze z filmů uvedených na této stránce: Králíček Jojo, Joker, Tenkrát v Hollywoodu, Malé ženy, Le Mans '66, Parazit, Judy (od 6. 2.), 1917 (od 12. 2.).

Voucher je možné uplatnit on-line nebo na pokladně všech multiplexů Cinema City v období od 1. 2. do 16. 2.

Jeden voucher je možné využít na jeden filmový titul pouze jednou.

Zakoupený voucher není možné vrátit ani za něho žádat náhradní plnění, či požadovat kompenzaci a to ani v případě, že daný voucher nebyl vůbec nebo částečně uplatněn.

V případě zakoupení voucheru se studentskou nebo seniorskou slevou, budete na kině vyzváni k předložení platného dokladu, který vás opravňuje čerpat tuto slevu.

Vstupenky a vouchery na Maraton nominovaných filmů nelze kombinovat s dalšími slevami a výhrami.

Vouchery nelze využít na projekce ve VIP sálech.