O CINEMA CITY ČESKÁ REPUBLIKA

 

Společnost Cinema City byla založena v České republice roku 1999. V polovině roku 2001 bylo otevřeno jako první multikino Cinema City Galaxie. Tento moment stál na počátku existence nejrozšířenějšího řetězce kin v zemi.

Nyní je Cinema City Česká republika součástí koncernu Cineworld PLC Group – jedné z vedoucích skupin v oboru. Skupina působí v deseti zemích: v České republice, Slovensku, Polsku, Velké Británii, Izraeli, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Irsku a USA. V současné době skupina provozuje více než 750 multiplexů.

Cinema City je výhradním provozovatelem IMAX® v Polsku, České republice, Bulharsku, Maďarsku a Rumunsku. IMAX® se vyznačuje nejmodernější filmovou technologii na světě. Diváci si tak mohou vychutnat na obřím plátně křišťálově čistý obraz a špičkový zvuk.

 

V České republice provozuje společnost Cinema City 12 multiplexů a jeden megaplex v sedmi městech (Praha, Brno, Liberec, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Ostrava), přičemž nabízí exkluzivní zážitek v podobě technologií IMAX®, 4DX™ a Dolby Atmos ve vybraných lokalitách. Dále nabízí také VIP zónu, která je jedinečným spojením restaurace a kina. 

 

IMAX®

  • Cinema City Flora

4DX™

  • Cinema City Nový Smíchov
  • Cinema City Chodov
  • Cinema City Plzeň

VIP

  • Cinema City Chodov