Cinema City CLUB

Sleva 20 korun na vstupenku

Sbírejte věrnostní body za nákup vstupenek

Získejte vstupenku zdarma

Užijte si občerstvení zdarma

Získejte dárek k narozeninám

Účastněte se speciálních projekcí

ZÍSKEJTE OKAMŽITOU SLEVU 20 KČ PŘI NÁKUPU VSTUPENEK

Jako člen Cinema City CLUBu získáte okamžitou slevu 20 Kč při nákupu on-line nebo na pokladně kina. Za registraci vám bude okamžitě připsáno 15 bodů.

ZÍSKEJTE VSTUPENKY A OBČERSTVENÍ ZDARMA

Získávejte body s každou transakcí a využijte je pro nákup občerstvení a vstupenek v našich multiplexech. Více informací ohledně získávání bodů naleznete v našich VOP.

ZÍSKEJTE NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ

Jako dárek k narozeninám získáte speciální nabídku. Zajímá vás, co tato nabídka obsahuje? Zaregistrujte se do Cinema City CLUBu.

SPECIÁLNÍ PROJEKCE POUZE PRO ČLENY KLUBU

Buďte těmi, kteří uvidí film jako první díky našim speciálním projekcím a předpremiérám pouze pro členy Cinema City CLUBu. O těchto projekcích vás včas informujeme e-mailem.


STAŇTE SE ČLENEM UŽ DNES!

JAK SE STÁT ČLENEM

1. Vyplňte on-line registrační formulář.
2. Zaplaťte roční členský poplatek - 100 Kč/rok.
3. Vaše karta je aktivní a můžete okamžitě využívat všechny benefity.

JAK PRODLOUŽIT ČLENSTVÍ

Členství je platné jeden rok (365 dní). Členství je možné si prodloužit online na dobu 1 roku (365 dní). Jeden rok členství stojí 100 Kč. Po zaplacení vám okamžitě připíšeme 15 bodů. Členství je platné ihned po zaplacení poplatku a můžete znovu využívat všech výhod Cinema City CLUBu. Po prodloužení vám na kartě zůstávají všechny dosud nasbírané body.

JAK VYUŽÍVAT BODY?

Využijte své nasbírané body pro nákup vstupenek a vašeho oblíbeného občerstvení na barech Cinema City. 1 bod na vaší kartě = 1 Kč, kterou můžete využít na nákup. Platnost každého bodu je 1 rok od data nabytí. Při využívání bodů jsou automaticky využívány nejprve body s kratší expirací.