ŠKOLNÍ PROJEKCE

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK

Hledáte zajímavou aktivitu pro své žáky či studenty? Chcete je odměnit zajímavou akcí nebo je prostě potěšit? Tak neváhejte a vezměte je do kina!

Pro zobrazení kompletní nabídky školních projekcí klikněte zde.

 

 

JAKÉ JSOU VÝHODY?

VSTUPENKY ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Při nákupu vstupenek na školní projekce získáte množstevní slevu. 

UČITEL ZDARMA

Na každých 15 žáků získá učitelský doprovod vstup zdarma.

FLEXIBILNÍ ČAS

Projekci je možné uskutečnit i mimo běžnou otevírací dobu kina.

 

ŠIROKÝ VÝBĚR Z AKTUÁLNÍCH FILMŮ

Vyberte si z aktuálních či starších filmových titulů.

 

JAK TO FUNGUJE?

Je to jednoduché! Zvolte si film, kterým byste chtěli potěšit své žáky a studenty a následně si vyberte jeden z multiplexů Cinema City v České republice, který vám nejvíce vyhovuje. Zvolte si datum projekce a oslovte nás pomocí kontaktního formuláře. Naše operátorky s vámi vytvoří závaznou objednávku. Platba proběhne na místě v den projekce kartou nebo v hotovosti.

 

PODMÍNKY

Školní představení je možné si rezervovat během celého roku. Čas představení může být libovolný po předchozí dohodě ale nejpozději do 18:00. Rezervace je možná minimálně 10 dnů před plánovaným termínem (v případě aktuálních filmů) nebo nejpozději 14 dnů před poptávaným termínem (v případě projekce starších filmů, které již nejsou v běžném programu kina). Minimální počet žáků na jednu představení je 50 (v případě projekce, která je v rámci standardního programu kin, je minimální počet žáků na jednu projekci 15). Za školní projekce se počítají pouze projekce pro žáky a studenty do 26 let. 

 

Pro více informací a rezervace školních projekcí nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ