PRONÁJEM SÁLŮ

 

Cinema City je ideálním místem pro pořádání firemních akcí. Prezentace, školení, meetingy, konference, nebo projekce vlastního obsahu na plátně pro vaši společnost nebo obchodní partnery v sálech vybavených moderní projekční technikou. Nabízíme prostor šitý na míru vaší akci ve všech našich multiplexech.

PREZENTACE, KONFERENCE, ŠKOLENÍ

Pro tyto účely si můžete vybrat jakýkoli z plně klimatizovaných sálů, které jsou vybaveny pohodlnými sedačkami a moderní projekční technikou.

SPOJENÍ PREZENTACE A FILMU

Spojte prezentaci nebo teambuilding Vaší společnosti s projekcí filmu dle vašeho výběru! Jedná se o vhodný způsob, jak zatraktivnit program vašeho eventu.

NEJLEPŠÍ LOKALITY V ČR

Pro vaší firemní akci si můžete vybrat ze 13 multiplexů v sedmi největších městech v České republice, nejčastěji v obchodních centrech či na dobře dostupných a atraktivních místech.

MULTIMEDIÁLNÍ VYBAVENÍ

Zapůjčíme či zajistíme veškerou techniku potřebnou pro vaši událost - projektor, mikrofony, speciální osvětlení, vybavení pro prezentace a další.

CATERING A OBČERSTVENÍ

V případě zájmu o občerstvení si můžete vybrat z nabídky našeho barového menu nebo vám zajistíme catering dle vašich požadavků.

PARKOVÁNÍ A DOSTUPNOST

Většina našich kin se nachází v oblastech dobře dostupných jak automobilem, tak MHD. Vaši hosté mohou využít parkovacích míst u našich kin.

 

 

Rezervovat si můžete také 4DX sály na Novém Smíchově, Chodově a v Plzni, či VIP zónu na pražském Chodově, kterou na své hosty můžete učinit ten nejlepší dojem. 

Pro informace o pronájmech sálů kontaktujte: Pavel Brynda, [email protected], +420 777 482 789.

 

 

MÁM ZÁJEM

 

 

Podívejte se na naše další nabídky pro firmy: