Dárkové poukázky pro firmy

V případě zájmu o dárkové poukázky na fakturu v minimální hodnotě 1000 Kč, kontaktujte prosím naší obchodní zástupkyni Pavlínu Cardillo na e-mailu [email protected]. Poukázky v nižší hodnotě je možné zakoupit na všech pokladnách našich multiplexů nebo u nás na webu. 

 

Poukázky jsou ideální volbou, pokud sháníte:

 

Dárek pro vaše klienty a obchodní partnery

Ideální výhra do zaměstnaneckých soutěží a motivačních programů

Odměna pro zaměstnancePoděkujte svým zaměstnancům či obchodním partnerům

Dárkové poukázky jsou ideálním benefitem pro vaše zaměstnance, dárkem do soutěže pro zákazníky nebo pozorností pro obchodní partnery. Poukázku je poté možné na pokladně kina vyměnit za vstupenku na vybraný film dle formátu uvedeného na poukázce. Platnost všech poukázek je 6 měsíců.

V případě zájmu o informace týkající se nákupu jednotlivých dárkových poukázek a vstupenek, volejte naši infolinku 255 742 021 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Nákup dárkových poukázek je možné uskutečnit na pokladnách našich kin. V případě vašeho zájmu o nákup více kusů poukázek (v celkové hodnotě nad 1000 Kč) či nákupu poukázek na fakturu kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce na e-mailu: [email protected], který vám rád prodej obratem zprostředkuje. Při objednávce přes obchodního zástupce je možné vystavit fakturu.

 

DISTRIBUCE POUKÁZEK

VÝHODY POUKÁZEK

 

FLEXIBILITA A JEDNODUCHOST

Poukázky mohou být vyměněny za vstupenku do kina na jakýkoli film v kterémkoli dni v týdnu. Poukázky mohou mít omezenou platnost na konkrétní film či konkrétní dobu platnosti.

 

VÝHODNÁ CENA A SNADNÁ DISTRIBUCE

Poukázky vám dodáme ve formě tištěných kuponů nebo elektronických čárových kódů, které mohou být zaslány e-mailem nebo SMS. Kódy si můžete natisknout na své firemní poukázky.

 

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Každou zakázku řeší náš event manager, který zaručí, že vše proběhne podle vašich představ.

 

 

MÁM ZÁJEM

 

Podívejte se na naše další nabídky pro firmy: