PŘIDEJ SE K NÁM

NÁS TO TADY BAVÍ, TAK SE PŘIDEJ!

 

Začni svoji kariéru už jako student a přidej se do týmu Cinema City. Pracuj v kolektivu mladých lidí, které jejich práce baví a naplňuje! Nabízíme flexibilní plánování směn, spoustu dalších benefitů i premiérové projekce pro zaměstnance.

POKLADNÍ

BARMAN/KA

UVADĚČ/KA

KAVÁRNÍK/CE

OBSLUHA VIP

KOHO HLEDÁME?

My v Cinema City dáváme do práce nejen energii, ale také svá srdce a to očekáváme také od našich zaměstnanců. Hledáme spolupracovníky, které práce v kině baví a budou k ní přistupovat zodpovědně a pečlivě.

JAKÝ TI NABÍZÍME PLAT?

Plat po zaučení záleží na vybrané pozici a kině. Platové rozmezí je mezi 90 Kč a 140 Kč/hod. hrubého. Pro více informací o platech se neváhej zeptat pomocí dotazníku umístěného na www.brigadavkine.cz.

KOLIK HODIN STRÁVÍŠ V KINĚ?

Očekáváme, že budeě u nás pracovat min. 50 hodin v měsíci, ale směny si můžeš plánovat a přizpůsobovat podle svých možností v online systému plánování směn, který je přístupný také přes mobilní telefon. Jednoduše si vybereš ty směny, které ti vyhovují. 

JAKÉ VÝHODY TI NABÍZÍME?

Za dobré pracovní výsledky získáš poukázku na zakoupení občerstvení, šanci účastnit se motivačných programů a vyhrát tak některou z hodnotných cen. Pravidelně také pořádáme premiérové projekce pro zaměstnance zdarma a různé teambuildingové akce s občerstvením.

NEMÁŠ ZATÍM PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI?

Nevadí, všechno ti nejdříve ukážeme na "Informačním dni" a pak tě vše potřebné velmi rádi naučíme během zácviku. Není tedy potřeba žádná předchozí praxe ani zkušenosti. I naši manažeři takto začínali, takže také ty u nás můžeš nastartovat svou kariéru.


ZAČNI SVOJI KARIÉRU U FILMU...

Podrobnosti o brigádě a on-line přihlášku najdeš na www.brigadavkine.cz.